Budowa domów góralskich nie tylko w górach

Budowa domów góralskich nie tylko w górach

Skieruj się tutaj i dowiedz się, kto oferuje budowę domów góralskich

Stylowe domy góralskie urzekają niezwykłym designem, co przyczynia się do tego, że coraz większa liczba osób decyduje się na wybudowanie domu z bali. W jakich rejonach zazwyczaj występują i czym się wyróżniają?

Budowa domów góralskich – zrobione z drewna

Nowatorskie domki góralskie prezentują się bardzo estetycznie, widać w nich ogromne wpływy stylu podhalańskiego. Są wykonane z bali drewnianych i cechują się strzelistymi wieżyczkami oraz mnogością góralskich zdobień, mają także tzw. pazdury. Stanowią doskonałe uzupełnienie tatrzańskiego krajobrazu, dlatego występują przeważnie w rejonach podgórskich. W związku z tym, że Polacy szukają alternatyw dla kosztownych inwestycji związanych z budową tradycyjnego domu, warto rozważyć różne opcje i postawić taki budynek w zupełnie innej części naszego kraju. Budowa domów góralskich jest zdecydowanie tańsza i szybsza niż w przypadku tradycyjnych nieruchomości. Stawiane są one z gotowych części, a nowoczesna technika powoduje, że roboty można kontynuować również podczas zimy, bowiem omijamy tzw. „mokre etapy” prac. Specjaliści przekonują, że budowę można ukończyć w ciągu kilkunastu tygodni.

Budowa domów góralskich – możliwość rozbudowy

Nowoczesne domy góralskie mogą służyć jako domki działkowe, ale również jako obiekty całoroczne. Nowoczesna technika pozwala uzyskać w środku znakomity wskaźnik izolacji cieplnej, dachy zabezpieczone są nowoczesnymi materiałami, a na ściany można zastosować wełnę mineralną. Podmioty zajmujące się konstruowaniem takich domków specjalnie impregnują wszystkie części, żeby uodpornić pomieszczenia przed zimnem. Dodatkowym plusem konstrukcji tego typu jest możliwość rozbudowy. Kiedy postanawiamy zbudować nowatorskie domki góralskie, wybierajmy tylko sprawdzone podmioty, które umieją połączyć górski klimat z nowoczesnością.

Adres firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]