Nowoczesne projekty domów z bali

Nowoczesne projekty domów z bali

Chcesz kupić domy z bali Kraków? Wejdź na http://tinyurl.com/z4nx53m

Domy z bali są zaliczane do najbardziej wiekowych typów obiektów mieszkalnych. Zwykle wykonuje się je ze świerku czy jodły. Mimo że ich budowa jest identyczna od wieków, nadal znajdują mnóstwo zwolenników. Nie może to oczywiście dziwić – mają bowiem sporo zalet, które sprawiają, że grono ich właścicieli wciąż się zwiększa. Mogą mieć najróżniejsze kształty, wznoszone są z przyjaznych dla przyrody materiałów, doskonale wyglądają i – co najważniejsze – są naprawdę komfortowe. Warto wspomnieć również o tym, iż budowa budynku z bali jest znacznie szybsza niż murowanego. Ich mieszkańcy mogą cieszyć się też sprzyjającym mikroklimatem, który pozytywnie wpływa między innymi na płuca.

Projekty domów z bali – jakie znajdziemy?

Część z nas sądzi, że projekty domów z bali zawsze nawiązują do tradycyjnej zabudowy. W istocie często tak bywa, jednak powinniśmy nadmienić, iż domy z bali mogą także mieć odmienne formy. Dziś realizuje się też innowacyjne projekty domów z bali, które nie przywodzą na myśl domów wiejskich. Domy z bali mogą też posiadać elewację, co sprawia, iż łatwiejsze okazuje się zagospodarowanie wnętrza – zwykle stosuje się w tym celu płyty regipsowe.

Zamawianie projektów domów z bali

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie domu z bali jest znacznie bardziej skomplikowane niż betonowego. Dlatego wybierając taki typ budynku, dobrze sprawdzić, jakie projekty wykonał już dotąd dany architekt. Koniecznie sprawdźmy też, czy jego twórczość nam odpowiada. Istotne jest poza tym to, jakiej firmie powierzymy wzniesienie domu. Rzecz jasna powinniśmy wybierać te z doświadczeniem w takich projektach. Dobrym rozwiązaniem będzie także z pewnością znalezienie firmy, w której współdziałają ze sobą doświadczeni rzemieślnicy i kreatywny architekt – wtedy dom na pewno będzie wybudowany szybko i bez niepotrzebnych problemów.

Adres firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]