Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Dowiedz się więcej o podporach stropowych na http://bit.ly/2Yh7Urb.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. W jaki sposób są używane? Kiedy warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich zastosowanie

Pośród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy wariant używany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego można pokryć strop cementem i odpowiednie jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią też stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala stosować je w rozmaitych sytuacjach. Standardowo w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm albo od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się wysoką trwałością, są także proste w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Wśród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, a także części produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną strukturą, imponującą jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w ciężkich warunkach. Aktualnie sporo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – przystępne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Wypożyczenie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Adres firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]