Tradycyjne projekty domów drewnianych

Tradycyjne projekty domów drewnianych

Sprawdź domy drewniane projekty na http://bit.ly/2cUspGi

Domy z bali to budowlany hit. Innowacyjna budowa sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko wyglądają wyjątkowo gustownie, ale są również komfortowe. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna posiadłość

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem tynków. Specjaliści przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne stają się coraz bardziej popularne. To połączenie nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Z jednej strony zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Jednak dzięki zastosowanym prefabrykatom dają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zleć prace doświadczonym specjalistom

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości wykonane z surowca naturalnego, dzięki czemu w pomieszczeniach panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki użyciu bali osoby zmagające się z alergiami czują znaczącą poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba stosować drogiej termomodernizacji. Dodatkowym walorem jest niewielka grubość ścian, co gwarantuje dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można konstruować także w miesiącach zimowych, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem tynkowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]