Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Potrzebujesz wiadomości o automatycznym księgowaniem faktur? Dobrze trafiłeś!

Prowadzący własne firmy stale szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas poświęcony na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – na czym to polega?

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych firm, ale też i tych małych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, więc znakomicie sprawdzi się w uczelniach prywatnych lub językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli pomiot za wykonanie usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]