Filtr w Google za nienaturalne linki przychodzące

Filtr w Google za nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są najważniejszym motywem, przez który na witrynę online może być nałożony filtr Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych poważnych kar?

Zaprzestań używania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie przesadnej ilości odnośników kierujących ruch na naszą witrynę internetową. Manipulują one pozycją witryny w wyszukiwarce i tym samym łamią zasady rzetelnego pozycjonowania wypracowane przez firmę Google. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące stosowane są pod postacią tekstów sponsorowanych przesyconych sztucznymi frazami. Szerzy się również proces sprzedaży linków, co jest nielegalne. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nierzetelne praktyki zostaną odkryte, a to wiąże się natychmiastowym zmniejszeniem jej rangi w wyszukiwarce, nawet o 50 podstron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Zwróćmy uwagę na to, że gdy na adres www będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo walczyć o odtworzenie prawidłowej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest jednak niezwykle długotrwały i nie gwarantuje stuprocentowego powodzenia. Zasięgnijmy porady doświadczonej firmy pozycjonującej, jeśli pragniemy podnieść szansę pozbycia się problematycznych filtrów. Profesjonaliści błyskawicznie zdiagnozują realną przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google najlepiej zlecać wyłącznie doświadczonym agencjom.