Przesyłanie dźwięku i obrazu – stacja czołowa Anttron

Przesyłanie dźwięku i obrazu – stacja czołowa Anttron

Dowiedz się, gdzie zamówić stację czołową, wejdź na https://www.telmor.pl/Produkty/Cyfrowe-stacje-czolowe

Stacja czołowa Anttron to moduł, który służy do rozgałęzienia sygnału tzw. kablówki. To najważniejszy punkt, który skupia różne urządzenia służące do właściwej transmisji sygnału telewizyjnego. Pozostałe podzespoły budują razem płynnie funkcjonującą całość. Zobaczmy, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i gdzie zazwyczaj jest stosowana.

Stacja czołowa Anttron – poprawna transmisja sygnału telewizyjnego

Stacja czołowa Anttron używana jest w modułach zbiorowego odbioru sygnału – między innymi w apartamentowcach, motelach, miejscach użyteczności publicznej a nawet w spółdzielniach mieszkaniowych. Transmituje ona informacje do poszczególnych odbiorników. Profesjonalna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego to jeden z zasadniczych elementów tworzących stację czołową. Dedykowane programy ułatwiają jej szybką konfigurację. Do szafki można zamontować rozmaite moduły – na przykład DTV AV2 czy DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – odbieranie różnych rodzajów sygnałów

Pojedyncze części składowe stworzone są do przetwarzania sygnałów różnego pochodzenia, np. satelitarnych i AV. Odbiór analogowy jest gorszy niż cyfrowy – występują zakłócenia w przesyle obrazu, a rozbudowa generuje większe koszty. Gros modułów składających się na stację czołową wyposażona jest również w oddzielne porty USB, dzięki którym można dodać własny content. Całościowy układ antenowy osiągamy dzięki połączeniu rozmaitych części.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]