Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Więcej informacji o ofercie dostawcy przekładni planetarnych.

Coraz szersze zastosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, a także silników prądu stałego produkowanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy cechujące się dużą żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie stosuje się między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a dzięki możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%), ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]