Skrzynka telekomunikacyjna – bezpieczna i praktyczna

Skrzynka telekomunikacyjna – bezpieczna i praktyczna

Zamów skrzynkę teletechniczną

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle praktyczne. U producentów wyróżniamy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – przewody telekomunikacyjne i światłowody

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana ze wzmocnionego surowca i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy 2 zasadnicze modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz nieruchomości, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz negatywne czynniki pogodowe. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się przewody telekomunikacyjne – takie jak kable koncentryczne oraz główne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Moduły w środku skrzynki możemy zamontować np. na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Ważnym czynnikiem jest także ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych do środka szafki. W tym celu stosuje się specjalne zamki. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Pamiętajmy również o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – w tym celu wykorzystuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]