Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki wiszące.

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych rodzajów biżuterii. Zakładają je nie tylko kobiety – od jakiegoś czasu cieszą się również wzrastającym zainteresowaniem pośród panów, przede wszystkim tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie można jednak zaprzeczać, że przytłaczająca większość wzorów projektowana jest dla pań. Niesłychanie dobrze wyglądają w szczególności kolczyki wiszące. Są one bardziej zauważalne, a w rezultacie w większym stopniu wpływają na to, jak inni postrzegają daną kreację. To powoduje, że cieszą się olbrzymią popularnością pośród pań w różnym wieku i noszących się w różnych stylach. Znaczne zróżnicowanie wiszących kolczyków ułatwia dobranie ich właściwie do każdej kreacji. Jak zatem wybrać wiszące kolczyki najlepsze do danej sytuacji? Na które ich aspekty winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – weź pod uwagę ich kształt i długość

Długość kolczyków oraz ich design to przymioty najbardziej wpływają na to, jak wizualnie będzie postrzegana twarz, w związku z tym należy wziąć je pod uwagę przy doborze kolczyków wiszących. Długie wiszące kolczyki (w sklepach dostaniemy wzory mające nawet 8-9 centymetrów) wyciągają twarz, natomiast te krótsze powodują, iż wydaje się ona bardziej okrągła. Kształt kolczyków posiada tu także ogromne znacznie. Podłużne powodują wyszczuplenie owalu, zaś te bardziej sferyczne – wręcz przeciwnie. W sklepach dostaniemy również kolczyki bardziej neutralne, które nie zmieniają zbytnio postrzegania kształtu naszej twarzy – tutaj bezapelacyjnie powinniśmy wspomnieć między innymi o kolczykach w kształcie łez.

Do jakich stylizacji można nosić wiszące kolczyki?

Szukając wiszących kolczyków dobrze dobranych do danej kreacji warto mieć na uwadze, iż są one niesłychanie wyraźnym elementem. W towarzystwie innych odznaczających się ozdób mogą więc sprawiać wrażenie pretensjonalności. Toteż powinnyśmy unikać noszenia ich do masywnych bransoletek, zegarków czy kolii. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się znakomicie, jeśli w kreacji będą najmocniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, iż poprawnie dopasujemy je do stylizacji włosów, sukienki i butów.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]