Biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem

Sprawdź, gdzie kupić biżuterię z koralem.

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi mocami. Co więcej, koral wycisza osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje siłę i często nazywany jest również drzewem oceanów. Poświęcony bogini Wenus, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie mniej jednak elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest drobna i delikatna, w związku z czym idealnie nadaje się do casualowych kreacji, ale i na ważne uroczystości. Koral spotykany jest barwach: różowym, czarnym oraz niebieskim.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie związane są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i spokojne życie rodzinne.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]