Dlaczego powinnaś wybrać srebrne kolczyki?

Dlaczego powinnaś wybrać srebrne kolczyki?

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki

Srebro to najpopularniejszy wśród wytwórców kolczyków materiał. Nie powinno to rzecz jasna zaskakiwać, gdyż naprawdę ma sporo dobrych stron. Jego ceny są dużo mniejsze niż żółtego kruszcu, a jest kruszcem szlachetnym, więc nie rdzewieje i latami zachowuje swoje zalety. Srebrne kolczyki są również lubiane ze względu na bezpieczeństwo ich używania – bardzo zmniejszają bowiem niebezpieczeństwo wystąpienia zakażeń. Jako iż są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla szukających niestarzejącej się i wytrzymałej biżuterii, warto napisać parę słów o tym, gdzie je kupować oraz jak dbać o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – kilka wskazówek

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie – tak fani sprawdzonych rozwiązań, jak i panie, które bardziej lubią eksperymentalne projekty. Przed wyborem konkretnych kolczyków warto więc zorientować się, co oferują nam poszczególni producenci. Najlepszym wyjściem niewątpliwie okaże się kupno w internecie – tym bardziej, jeśli zależy nam na wyszukaniu niebanalnych wzorów srebrnych kolczyków.

Jak konserwować srebrne kolczyki?

Mimo wielu plusów, srebro posiada także wady. Najistotniejszy jest fakt, że srebrne kolczyki po pewnym czasie śniedzieją. Łatwo tego uniknąć regularnie myjąc je specjalnymi preparatami oraz przechowując w zamkniętych pudełkach. Nigdy nie wykorzystujmy jednak do ich pielęgnacji zwykłych płynów, które potrafią uszkodzić delikatny metal.