Dlaczego warto wybrać kolczyki na biglach?

Dlaczego warto wybrać kolczyki na biglach?

Sprawdź kolczyki bigle na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle

Biżuteria to nie tylko szlachetne minerały i metale. Istotne są wszak nie tylko ich wzory, ale też walory praktyczne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie niewątpliwie nieczęsto będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego względu wybierając biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, który typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, klipsy czy bigle. Które z nich będą trafionym pomysłem? Warto na przykład postawić na kolczyki na biglach – są bowiem wygodne i doskonale wyglądają.

Dobierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla pań o dość kanciastej twarzy – są długie, zatem dodają twarzy ostrości. Świetnie będą się również prezentowały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto jednak nadmienić, iż klientki o trochę odmiennej buzi też mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy model.

Kolczyki na biglach – minerały

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych minerałów – wszystko zależy od ich ceny i fantazji jubilera. Szczególną popularnością cechują się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i minerałami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Które z nich warto wybrać? To sprawa własnych upodobań – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, więc zakup kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]