Garść porad dotyczących długich kolczyków

Garść porad dotyczących długich kolczyków

Znajdź długie kolczyki na http://tinyurl.com/vhjh4k2

Gustowna biżuteria wspaniale uwydatnia prawdziwe piękno każdej kobiety i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – można ją nosić do pracy, na wielkie bale bądź romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – listki, subtelne łańcuszki i pałeczki

Długie kolczyki pasują do najrozmaitszych rodzajów urody – mogą je nosić zarówno kobiety o okrągłej twarzy, jak i te z wyraźnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości minimum 2 cm doskonale wysmuklają szyję oraz wyszczuplają oblicze, a szczególne ku temu predyspozycje posiadają wzory kolczyków o pociągłym, a przy tym wąskim kształcie, przykładowo, w postaci liści czy pałek. Popularne są także wiszące kolczyki w formie delikatnych łańcuszków, które świetnie wyglądają na uszach, a przy tym są delikatnym akcentem, który nie dominuje stylizacji. Dzięki dobrze dopasowanej biżuterii cała sylwetka staje się wizualnie wyszczuplona i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą także mieć formę kół – te modele nie wydłużają szyi, ani nie uwydatniają zarysu twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, którym zależy na osiągnięciu łagodniejszego tonu stylizacji.

Długie kolczyki – na ślub koleżanki i bal maturalny

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień i od święta. Będą idealnym dopełnieniem wieczorowej kreacji, założonej na przykład na studniówkę, bal sylwestrowy albo ślub koleżanki. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask bez dwóch zdań urzeknie partnera. Wyraziste srebrne kolczyki z błękitnymi cyrkoniami uwydatnią błękitny kolor oczu, a pozłacane pałki będą doskonale współgrać z innymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki w formie listków – są niezobowiązujące i świetnie podkreślają styl casual. Wspaniałym pomysłem na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki z perłami – to symbol ponadczasowej wytworności.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]