Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Zainteresowany kolczyki sztyfty? Kliknij tu

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu kruszec, wzór oraz szlachetne kamienie, ale także typ zapięcia. Na rynku znajdziemy najróżniejsze typy zapięć – między innymi długie bigle lub dyskretne sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które lubią prostotę oraz wygodę, bo małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie ważna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na wyjątkowe okazje i te, które bez problemów możemy nosić na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich kreacji

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się niewątpliwie wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi kamieniami – turkusem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, ale eleganckich strojach – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie gabaryty oraz nieskomplikowany wzór.

Codzienne kolczyki na sztyftach

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do zwykłych kreacji. Do biura warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie równie dobrze, co naturalne, a ich ewentualne zgubienie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą główką.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]