Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki, wejdź na srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej kupowanych przez panie elementów. Pasują na każdą okoliczność – bardzo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy w czym tkwi sekret, że są tak często wybierane, a także w jakich salonach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych kształtach. Najbardziej na czasie są delikatne wkręty, które pasują na każdą okazję, są skromne, jak również wytworne. Równie często poszukiwane są wiszące dodatki, które cudownie wydłużają szyję. Mogą być ozdobione drogocennymi kryształkami albo całkowicie proste. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Wybierając kolczyki sprawdźmy próbę oraz technologię ich produkcji – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Srebrne kolczyki trzeba dobrze pielęgnować i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia, żeby zawsze wyglądały doskonale. Należy przecierać je regularnie miękką szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych szkatułkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych technik czyszczenia, typu pasta do zębów czy ocet. Tego typu substancje niezwykle niszczą miękką powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.