Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Więcej w temacie biżuteria srebrna sklep na https://www.bizutik.pl

Jest z człowiekiem od stuleci i pomimo dostępności różnych nowych projektów, w gruncie rzeczy mało się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swego typu ozdobą człowieka i umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię równie często zakładają panie i panowie, maluchy oraz dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Głównym plusem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia fakt, iż jej stosowanie pozwala uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży sporo lat, jednak należy odpowiednio je pielęgnować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – nietrudno ją zarysować lub zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Należy przechowywać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy wówczas zarysowań.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]