Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Jeżeli interesuje Cię korzystna oferta kursu digital paintingu, wejdź na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej i filmowej. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także obrabiać grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich toku kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, filmem i animacją.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]