Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Potrzebujesz więcej wiadomości o wakacyjnym kursie rysunku w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź w to miejsce.

Lubisz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Z kursów tego typu korzystają też osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałą propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]