Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak dobrej oferty kursu Blender!

Świat rysunku bezustannie się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki na rzecz tworzenia swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga w tej chwili ogromnych nakładów finansowych – można przecież pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Nauka modelowania 3D samemu jest frustrująca

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się samemu, lecz proces ten trwa wówczas dłużej i nieraz bywa bardzo frustrujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści przede wszystkim osobom, które niedawno odkryli program Blender 3D. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które trzeba poprawić i sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, żeby przebiegał on w małych grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w w branży gier wideo i projektowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i poważaną w szczególności w świecie projektowania, gier wideo i filmu. Poznanie programu Blender 3D otwiera więc wiele perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można śmiało uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu hobbyści i artyści, którzy chcą znaleźć nowe formy wyrażania siebie czy też rozwijać swoje obecne umiejętności.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]