Odszkodowania za błędy lekarskie – rola kancelarii radców prawnych

Odszkodowania za błędy lekarskie – rola kancelarii radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje wyjątkowo rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne. Przykłady tego typu spraw można nieprzerwanie mnożyć, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej powierzchni. Nierzadko prowadzimy również sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe podczas pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a rzeczywistym stanem hotelu lub kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas także osoby pokrzywdzone na skutek błędów medycznych, takich jak podanie nieprawidłowych leków, powikłania przy operacji lub porodzie czy leczenie przez dentystę niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej.

Działania kancelarii prawnej w postępowaniu o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw odszkodowawczych mierzymy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza, pobicie czy wypadek samochodowy, w wyniku którego zginęła bliska im osoba. Zawsze wiąże się to również z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani Klienci. Naszą powinnością jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może dociekać nasz Klient. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie zawsze pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.