Porady prawne – alimenty, rozwody, spadki

Porady prawne – alimenty, rozwody, spadki

Nasza kancelaria jako zespół prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z rozlicznych dziedzin prawa, specjalizując się głównie w prawie rodzinnym, prawie cywilnym i prawie pracy. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Udzielając porad prawnych wykorzystujemy bogate doświadczenie nabyte przez wiele lat wykonywania praktyki zawodowej.

Porady prawne dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni przychodzą do naszych prawników z zadaniami prawnymi dotyczącymi rozwodów, kontaktów i alimentów. Współdziałanie w tego typu sprawach opiera się głównie na poznaniu sytuacji osoby korzystającej z porady prawnej oraz dostosowanie do jej indywidualnych potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jakkolwiek zależnie od stanu faktycznego sugerujemy także pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które wpłyną na szybsze rozwiązanie postępowania oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. uczestniczy w tworzeniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, jak również świadczy porady prawne w już trwających postępowaniach spadkowych.

Porady prawne dla przedsiębiorców

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, oferujemy pomoc prawną z zakresu prawa handlowego, prawa podatkowego, prawa administracyjnego czy praw pracowniczych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, będącego rezultatem współpracy z różnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, wyszukując stosowne rozstrzygnięcia prawne, również w wyjątkowych sprawach.