Biuletyn firmowy

Biuletyn firmowy

Na http://bit.ly/31nLMNy zlecisz przygotowanie biuletynu firmowego specjalistom

Pozytywny obraz firmy w oczach jej pracowników ma kluczowe znaczenie dla jej właściwego działania. Kreowanie pozytywnych relacji na linii pracodawca-zatrudnieni przyczynia się do wzrostu ich lojalności wobec organizacji. PR wewnętrzny, którego celem jest prowadzenie spójnej i budzącej zaufanie polityki informacyjnej wobec pracujących, może wykorzystywać liczne narzędzia. Jednym z nich jest biuletyn firmowy.

Czym jest biuletyn firmowy

Biuletyn firmowy to czasopismo kierowane do pracowników danego przedsiębiorstwa. To warte polecenia narzędzie do budowania pozytywnych relacji między zatrudnionymi a firmą. Jest to też skuteczny sposób na optymalizację wewnętrznego PR. Biuletyny firmowe pozwalają przedsiębiorstwu na cementowanie społeczności zatrudnionych, wzmacniają ich poczucie współuczestnictwa w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa oraz pełnią funkcję informacyjną.

Prawidłowo zaprojektowany biuletyn firmowy

Zgodnie ze sztuką zredagowany biuletyn firmowy jest bezcennym narzędziem w rękach specjalistów od wewnętrznego PR. Ważne jest, by zawierał profesjonalnie zredagowane treści oraz wyglądał nie gorzej od dostępnych na rynku prasowym czasopism. Buduje to pozytywny wizerunek organizacji i pozwala prowadzić politykę informacyjną w interesujący sposób. Biuletyn firmowy powinien być przyjemny w czytaniu i oglądaniu, dzięki czemu może on być ciekawy także dla rodzin pracowników i ich pozostałego otoczenia. Tworzy to pozytywną atmosferę wokół firmy, która może zaowocować wzrostem zaufania i zaangażowania zatrudnionych.

Adres firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]