Efektywna i przystępna promocja – t-shirty reklamowe

Efektywna i przystępna promocja – t-shirty reklamowe

Podkoszulki z nadrukiem to nie tylko atrakcyjna metoda reklamy marki, ale również fajny pomysł na podarek dla bliskiej osoby. Jak można posłużyć się koszulkami z nadrukiem? Jakie techniki druku stosuje się współcześnie do tworzenia tego rodzaju t-shirtów?

Podkoszulki z nadrukiemrodzaj reklamy, ale i interesujący prezent

T-shirty są szeroko wykorzystywane w promocji – służą do reklamy firm, oferowanych produktów czy konferencji. Koszulka z oryginalnym napisem może być wręczana partycypantom targów pracy lub wydarzeń kulturalnych. Firmowe logo nadrukowane na t-shirt jest czytelne i bez trudu ściąga uwagę ewentualnych odbiorców. Koszulki z nadrukiem mogą również służyć integracji osób pracujących razem w zespole, przykładowo jako część wspólnej identyfikacji ubierany w trakcie szkoleń lub eventów firmowych. Poza tym podkoszulki ze spersonalizowanych nadrukiem można użyć do celów innych niż promocja – to nietuzinkowy pomysł na podarunek, m.in. z okazji Dnia Dziadka, dnia urodzin lub uzyskania dyplomu. Spotkanie w gronie przyjaciół i rodziny zyska kompletnie inny wymiar, jeśli każdy uczestnik ubierze się koszulki z dowcipnym napisem.

Folia flex, sitodruk i pozostałe techniki nadruku na koszulkach reklamowych

Personalizowane koszulki powstają przy wykorzystaniu najnowszych technik nadruku. Przede wszystkim jest to sitodruk, czyli metoda, w której każdy kolor wzoru jest odwzorowany odrębnie na siatce, na przykład z włókien bądź metalowej. W następnej kolejności farba przeznaczona do odzieży jest przeciskana przez tę matrycę. Powstające tą metodą grafiki lub napisy są niezmiernie wytrzymałe – koszulki można prać wielokrotnie nie martwiąc się o zniszczenie nadruku. Sitodruk umożliwia zastosowanie właściwie dowolnego koloru, a także uzyskanie przyciągających wzrok efektów, m.in. gradientów, przy czym jest niesłychanie opłacalny przy większych nakładach. Do produkcji gadżetów reklamowych korzysta się także z folii flock, transferu cyfrowego, tampodruku oraz termodruku. Termotransfer nadaje się do niewielkich druków – również jednej sztuki! Technologia ta polega na wgrzaniu w materiał folii flock bądź flex. Także w tym przypadku efekt końcowy ma ogromną wytrzymałość.