SEO – pozycjonowanie stron

SEO – pozycjonowanie stron

Jeśli jesteś zainteresowany SEO, koniecznie zajrzyj w to miejsce

SEO – wstęp do pracy pozycjonera

SEO – akronim pochodzi od angielskich słów Search Engine Optimization, co po polsku znaczy optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja wybranej strony ma uczynić ją łatwo dostępna dla robotów i użytkowników. W trakcie optymalizowania witrnyny szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. Kaskadowych Arkuszy Stylów, jak i treści oraz grafik.

Roboty wyszukiwarek internetowych i ich znaczenie dla SEO

By uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, warto zapoznać się z funkcjonowaniem robotów wyszukiwarek. Roboty Przemierzają Internet, indeksując oraz katalogując strony i umieszczają informacje w bazach.

Linkowanie wewnętrzne na stronie www, a SEO

Efektywna nawigacja na stronie, zarówno przez użytkowników, jak i roboty wyszukiwarek, jest możliwe dzięki prawidłowemu linkowaniu wewnętrznemu.

White Hat SEO i Black Hat SEO

Istnieje podział na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat dotyczy czynności nieetycznych z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i na nim właśnie powinna opierać się praca prawdziwego pozycjonera.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]