Białka Tatrzańska – raj dla narciarzy i nie tylko

białka tatrzańska apartamenty

Szereg osób rozgląda się pod koniec roku za ofertami wczasów w tropikach albo poszukuje miejsc w słynnych zagranicznych kurortach, aby poszaleć na nartach. Lecz polskie góry nieprzerwanie mają mnóstwo do zaoferowania, jak odpoczynek w Białce Tatrzańskiej, która obok takich słynnych lokalizacji jak Zakopane czy Szklarska Poręba, jest jedną z największych podhalańskich atrakcji.

Jak spędzić urlop w Białce Tatrzańskiej?

Białka Tatrzańska to raj dla narciarzy, którzy odkryją tu aż 3 ośrodki narciarskie (Banię, Kaniówkę i Kotelnicę) oraz ponad 20 tras do wyboru. Poziom trudności tych zjazdów jest dobrany do średnio zaawansowanych oraz początkujących wielbicieli narciarstwa, więc Białka jest dobrym wyborem na wypoczynek dla tych, którzy dopiero co odkrywają u siebie fascynację nartami, jak i dla rodzin z pociechami. Inną zaletą zimowego szaleństwa w tej miejscowości jest możliwość korzystania z licznych kolejek krzesełkowych, które pomagają dotrzeć do danej trasy zjazdowej.

Lecz Białka Tatrzańska nie jest tylko miejscem dla zwolenników nart – znajdzie się tu parę odmiennych całorocznych atrakcji, które warto sprawdzić. Wziętym miejscem w Białce Tatrzańskiej są atrakcyjne termy i aquapark, uwielbiany w szczególności przez dzieci. Najmłodszych urlopowiczom spodoba się też park linowy i ”odwrócony” dom. Osoby wolące spędzać dni w ciągłym ruchu na pewno uraduje możliwość spacerów po pobliskich szlakach turystycznych, jak również jazdy na quadach. Nie licząc narciarzy, do Białki chętnie zjeżdżają też cykliści, bo w promieniu kilku kilometrów od tej miejscowości znajduje się mnóstwo zachwycających szlaków rowerowych. Poza tym, jak to najczęściej bywa w okręgach turystycznych, dystans od różnych interesujących miast jest nieznaczny, zatem bez trudu można zaplanować całodniowe wypady z Białki, by zobaczyć interesujące kościoły, muzea i zamki porozrzucane po okolicy.

Noclegi w Białce Tatrzańskiej – jak szybko odnaleźć ekskluzywny apartament z jacuzzi?

Nasze góry są niezwykle lubiane przez urlopowiczów, w związku z tym zalecamy zaaranżować nocleg nawet na wiele miesięcy wcześniej. Ładny apartament w Białce Tatrzańskiej można zamówić korzystając między innymi z portalu TatryTop, który w swoim katalogu zebrał setki zweryfikowanych noclegów w Tatrach. Zależnie od swoich preferencji oraz możliwości finansowych, przeglądający może wybrać tutaj nocleg w pokoju, domku lub ekskluzywnym apartamencie. System filtrowania rezultatów wyszukiwania pozwala łatwo znaleźć miejsce z dostępem do sauny czy placu zabaw oraz pokaże, gdzie akceptowani są turyści z domowymi pupilami.

Adres firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]