Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Wyprawy górskie - zobacz pełną ofertę.

Kochasz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem, który docenia pewne i świetnie przygotowane eskapady w gronie kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczny wypoczynek i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju wycieczkach. By wziąć udział w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne doznania. Umożliwiają zarazem realizację pragnień i sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Firma korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników znających naturę górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielących się swoimi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Himalaje oraz Alpy.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]