Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Projekty budowlane Kraków. Kompleksową pomoc specjalistów w tym zakresie uzyskasz w tym miejscu

Biuro projektowe oferuje obszerny wachlarz usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w ergonomicznym i komfortowym domu, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt opracowuje całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie sprawuje kontrolę nad postępem robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odbudowę domu lub występuje z propozycją aranżacji już gotowych domów.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro projektowe?

Interesują Cię ciekawe, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się od innych domków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a równocześnie komfortowy? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z najnowszymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje to m.in. obiekty rekreacyjne, mieszkania na wynajem, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy kawiarnie. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki danego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może także przygotować plan praktycznych i pojemnych garderób, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]