Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ zamówisz catering firmowy.

Konferencja, szkolenie czy spotkanie biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo niechybnie w końcu stanie przed nieodzownością przygotowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie napojów oraz posiłków dla jego gości. Jeśli organizowane spotkanie przyciągnie masę osób, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – na czym polega ta usługa?

Sympozja oraz kursy biznesowe to spotkania, które zwykle trwają po 6-8 godzin, nierzadko nawet przez 3-4 dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają ścisły program prelekcji, między którymi zaplanowane są na ogół trzy kwadransowe przerwy, w czasie których ciężko jest zjeść kompletny posiłek w pobliskiej restauracji. Z tej przyczyny niezbędne jest udostępnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także wziąć ze sobą na salę, w której trwa szkolenie. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść bez obaw o pobrudzenie koszuli czy dłoni. W ramach oferty cateringu biurowego udostępniane są również urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Urządzasz szkolenie? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest bardzo potrzebna, daje wszak uczestnikom czas na odprężenie się po wielu godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to także możliwość nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie spraw poruszanych na szkoleniu. Automat z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych konferencji bądź płatnych szkoleń nie powinni wszak pić z papierowych kubeczków, spożywając kupione po drodze w sklepie bądź samodzielnie zrobione kanapki. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie partycypantów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]