Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

W tym miejscu sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie lub wesela, od lat nie są już organizowane w domu jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, na których pojawia się nierzadko ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a następnie przyrządzać oraz dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wynikło ogromne zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na zawodowych szefów kuchni i kelnerów

Planowanie zabawy weselnej to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na wysyłanie zaproszeń, układanie listy gości, wybór ozdób sali i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zamówienia wystarczającej ilości napojów oraz przekąsek serwowanych w czasie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie gorącego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na zabawie weselnej musi mieć należytą oprawę. Goście wszak liczą na to, iż stoły będą cudownie udekorowane i prawidłowo nakryte, potrawy będą wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, managerów oraz szefów kuchni, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w salach, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela rządzą się własnymi regułami, nie tylko w sferze atrakcji dla gości, ale również i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowane uprzednio menu oferowanych dań głównych, napojów oraz zakąsek dopasowanych do konwencji wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy bądź otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient może więc samemu złożyć kartę dań z zaproponowanych dań. Warto jednak zaakcentować, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę zamawiającego zgadzają się przygotować niecodzienne kompozycje potraw.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]