Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, zdobyć cenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Profesjonalne biuro detektywistyczne świadczy wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, wierności partnera bądź ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym zdobycie cennych danych jest zdecydowanie łatwiejsze.

Kto często korzysta z pomocy agencji detektywistycznej?

Z oferty agencji detektywistycznych często korzystają osoby chcące dowieść niewierności męża lub żony i przedstawić je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia pobytu dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług świadczonych przez profesjonalne biura detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – dlaczego warto zaufać zawodowcom?

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w szybki i sprawny sposób zdobyć potrzebne dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich personel ma również biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.