Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Potrzebujesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie catering na imprezę? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź lastrada.pl/catering-eventowy/.

Letnie miesiące obfitują w nadzwyczaj popularne w ostatnim czasie eventy w plenerze oraz pikniki firmowe, ale właściwie przez cały rok w przeróżnych miastach w Polsce odbywają się gale, sympozja czy benefisy. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przygotowany i zaserwowany catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezę – niezbędny na ważnych galach

Zarezerwowałeś salę bankietową albo wybrałeś już lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik? Wspaniale!! Teraz musisz postarać się o to, żeby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia najlepszych trunków, przekąsek i ciepłych posiłków. Weź pod uwagę, że w czasie ważnych gal nie można ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i liczyć na to, że goście obsłużą się samodzielnie. Ważna jest cała oprawa – wygodne rozstawienie stolików, stosowne ozdoby, jak również poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Goście eventu na pewno docenią także, jeśli posiłki będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą wyglądać na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Czy opłaca się skorzystać z usług cateringu na imprezy?

Zaletą korzystania z usługi cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, że wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przygotuje apetyczne menu, ale też kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy będą przywiezione w wyznaczoną lokalizację, załoga firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych podczas wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, o ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie popisem live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju okazją, aby zobaczyć z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i kameralnych. W czasie ustalania detali zamówienia zasugeruje ona, jakie przekąski, napoje oraz dania perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]