Google Maps a firma w Street View

Google Maps a firma w Street View

street view Kraków »

Google Street View to technologia jutra. Ułatwia poznawanie egzotycznych zakątków i ogromnych ośrodków miejskich bez wychodzenia z domu – za pomocą przeglądarki Google. Także firmy w całej Polsce (np. w Krakowie czy Warszawie) mogą skorzystać z rozwiązań Street View.

Firma w Street View – co to za program

Innowacyjność witryny Street View to niewątpliwie danie okazji użytkownikom z różnych krajów zwiedzania nieznanych kultur oraz zabytków. Wystarczy wstawić w mapy Google przybliżoną pozycję geograficzną, a naszym oczom ukażą się panoramiczne zdjęcia danego miasta lub regionu. Wygląda to tak, jakbyśmy byli na wirtualnej przechadzce, mogąc udać się w wybranym kierunku. Firma lub korporacja może korzystać ze Street View prezentując internautom rzeczywiste obrazy swoich biur. Ma to wielkie znaczenie zwłaszcza w przypadku punktów komercyjnych. Street View stanowi doskonały impuls zachęcający do obejrzenia naszych usług potencjalnych klientów.

Firma w Street View – zaprojektowana także na urządzenia mobilne

Warto również dodać, że klienci poszukując danych o lokalnych klubach, bankach czy urzędach, często korzystają z usługi Google Maps, która jest sprzężona ze Street View. Aplikacje te są rzecz jasna przystosowane do urządzeń mobilnych. Należy jednak pamiętać o zrobieniu profesjonalnych zdjęć, opublikowanych w tej witrynie wirtualnej, bo to sprawia, że konsumenci zainteresują się naszą firmą w Street View. Jeśli więc chcemy zainwestować w tę usługę, wynajmijmy profesjonalnego fotografa.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]