Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Pozycjonowanie Krakow - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Popularność internetu oraz łatwość wykorzystania go do wyszukania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, iż każda firma pragnie obecnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, że klienci nas znajdą – istotna jest wszak widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie na określonym obszarze albo wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie czy też w Białymstoku, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów lub usług używają na ogół fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę danego miasta, przykładowo “cukiernia kraków”, “malarz kraków” lub “sklep z elektroniką kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na pokazanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, mieszkającym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że strategia SEO zorientowana jest na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad 10 lat. Przez te lata na wskroś poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie contentu, a także link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]