Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Przyjęcia weselne - ta niezwykła oferta Cię usatysfakcjonuje.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina nowożeńców i ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nią się pojawi, jest wybór najlepszej sali weselnej, w której goście spędzą ten uroczysty wieczór w wygodnych warunkach.

Sala weselna – jak wybrać?

Szukając lokalu na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę parę istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość uczestników wesela, żeby mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, wypada poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża baza hotelowa. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, dekoracja sali i ułożenie menu. Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może zabawa weselna w pałacu?

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od setek lat, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad setkę gości. Imprezę można wyprawić również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]