Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

wirtualny spacer Kraków, Wieliczka, Nowy Sącz, Google Moja Firma

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę firmy czy też nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – zwiększ atrakcyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, że znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – dość szybko przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny czy siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, by zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]