Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Aktualna oferta usług cateringowych.

Kiedy organizujesz ważny event biznesowy lub prywatny, na który spraszasz dużą liczbę uczestników, zazwyczaj nie dasz rady osobiście zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując małe przekąski oraz napoje w najbliższym sklepie – ważne imprezy najczęściej wymagają dopracowanej oprawy także w sferze dań. Wszak nie wypada rozstawić na stolikach gości po prostu herbatników oraz oranżady. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na pomysły

Profesjonalne firmy wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringu z reguły proponują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji wesel, urodzin albo chrzcin, catering firmowy oraz catering świąteczny, a więc obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do potrzeb konkretnych imprez, dlatego zazwyczaj różnią się od siebie m.in kosztem i różnorodnością posiłków sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej warto pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować własne oczekiwania, lecz przy tym być także otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera organizacja imprez rozmaitego typu to jego praca, a wieloletnie doświadczenie w tej branży powoduje, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które przypadną do gustu większości gości.

Zamówienie cateringu to spora oszczędność czasu

Przygotowanie posiłków choćby dla niewielkiej ilości gości jest trudnym zadaniem, zwłaszcza wtedy, jeśli musimy wykonać to samemu. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie innych kluczowych elementów wydarzenia. Jest to również możliwość poczęstowania gości wyjątkowymi potrawami przyrządzonymi przez profesjonalnych kucharzy. Wypada jednocześnie zaakcentować, iż istotnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale również ich wygląd. Dodatkowo firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają też swój zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]