Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

Tutaj uzyskasz rzetelną pomoc fachowca w zakresie przygotowania panoram sferycznych

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niesłychanie popularna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz lokali gastronomicznych i firm. Zwykle widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Czym charakteryzują się sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia daje wrażenie realnej obecności w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku pozwalają na obejrzenie lokalu, budynku bądź nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu tworzy się z pomocą specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych fotografii cyfrowych to możliwość wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności obrócenia go w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealna metoda na reklamę Twojego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości prezentacji wnętrza biura, lokalu usługowego albo hotelu. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej interesująca i pozwala dokładnie poznać konkretne punktem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego ufność w stosunku do usług przez nas oferowanych, co przełoży się na dużo wyższe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto umieścić na Facebooku szczególnie gdy prowadzimy działalność, która opiera się na komfortowych wnętrzach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy zachęcić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu pokazać naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy.

Do wykonania panoram 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Stworzenie panoramy sferycznej, chociaż w teorii jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, jednakże do celów reklamowych warto wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Czemu to najlepsze rozwiązanie? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność stworzenia dobrych jakościowo zdjęć, które dodatkowo będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani droga. Fotografów polecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i zamieścili określoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]