Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Uzyskaj więcej informacji o ofercie parkingu przy lotnisku Kraków.

Kluczowe zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły niesamowitą popularność, to możliwość dotarcia nawet w bardzo odległe zakątki naszego globu, komfort oraz szybkość. Podróż, której częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dotarcia na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć setki kilometrów. Tak długą drogę najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne zagadnienia łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie www

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna martwić się o swój pojazd, bo parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, tym samym nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest ogromnie przydatne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy załogi

Jeśli wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy liczyć również na spore ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Oprócz tego podróżni mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w wielu wypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora czy też ujście powietrza w oponach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]