Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Dowiedz się więcej o ofercie parkingu Balice na https://pandaparking.pl

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]