Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Zleć catering okolicznościowy na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Niebawem nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz uczcić go wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to liczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też podjąć je pysznymi daniami i napojami. Możesz próbować naszykować je na własną rękę, jednakże przy większej liczbie gości trudno jest tego dokonać. Dodatkowo to twoje święto i chcesz się na nim wyśmienicie bawić, a nie robić za kelnera lub zamknąć się w kuchni. Z tego powodu przygotowanie poczęstunku na rodzinne imprezy zalecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie dań zleć fachowcom!

Kiedy mówi się o cateringu większość osób myśli natychmiast o cateringu na wesele czy imprezach biznesowych. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru gospodarza było samodzielne zaaranżowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy rzeczywiście dużej liczbie zaproszonych rozważał on możliwość skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym obszarze. Działo się także tak dlatego, iż przez długie lata firmy cateringowe nie zapewniały obsługi małych rodzinnych spotkań, a często nawet tych dużych, o ile nie było to powiązane z rezerwacją sali. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy skorzystamy z opcji wynajęcia sali czy wygodniej będzie urządzić zabawę we własnym ogrodzie lub mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce zamówione dania.

Catering okolicznościowy – menu na studniówki, komunie i chrzciny

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa na dowolną rodzinną okazję. Doświadczeni szefowie kuchni bez problemu opracują jadłospis pasujące do charakteru wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na komunię, na urodziny bądź na chrzciny. Catering okolicznościowy to także obsługa studniówek, półmetków oraz komersów. Poszukując firmy świadczącej tę usługę zalecamy zdecydować się na taką, która będzie w stanie dopasować menu do wizji i portfela zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w rozstawieniu i przyozdobieniu stolików.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]