Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

Co powinieneś wiedzieć o lotnisko Kraków parking długoterminowy?

Wyjeżdżasz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Dlaczego opłaca się korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje także darmowy dowóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – ekspresowo i bez trudności, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem. Kolejnym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]