Pracujesz w Niderlandach? Znajdź wygodne busy Holandia-Polska

Pracujesz w Niderlandach? Znajdź wygodne busy Holandia-Polska

Polacy są dzisiaj jedną z najliczniejszych mniejszości w Holandii. Badania podają, że w Niderlandach mieszka już ponad ćwierć miliona polskich obywateli. Tak duża liczebność Polonii w Holandii sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na usługi transportowe do tego kraju. Wszyscy organizujący podróż do państwa słynnego z kanałów i wiatraków dysponują pokaźną ilością opcji. Jak więc można podróżować z Polski do Holandii? Który ze sposobów będzie najlepszy – podróż samolotem czy autokarem? A może bus do Holandii?

Jak dojechać do Holandii?

Metod na to, aby odbyć podróż z Polski do Holandii jest kilka. Najszybszy ze środków transportu to z całą pewności samolot. Kursy do Niderlandów odbywają się każdego dnia z wielu polskich portów – między innymi z Katowic, Wrocławia, Warszawy, Lublina, Gdańska oraz Modlina. O wiele dłuższa jest lista miast, z jakich wyruszają autobusy rejsowe do Holandii. Te opcje mają jednakże kilka wad. Główny z nich to fakt, iż połączenia docierają wyłącznie do wskazanych przez przewoźnika miejsc. Do końcowej destynacji pasażer musi zaś dojechać na własną rękę.

Bus Polska-Holandia w opcji door-to-door

By uniknąć takich problemów, należy skorzystać z transferu busem. Takie rozwiązanie ma sporo zalet. Busy do Holandii nierzadko kursują w systemie door-to-door, co znaczy, że prowadzący bus podjeżdża po pasażera we umówione miejsce i zawozi go tam, gdzie ten wskaże. Nie bez znaczenia jest też fakt, że busy z Holandii do Polski są bardzo dobrze wyposażone i gwarantują duży komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają między innymi odtwarzacze filmów, klimatyzację, ogrzewanie postojowe, bezprzewodowy internet oraz mnóstwo miejsca na nogi i wygodne fotele.