Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Potrzebujesz przygotować projekty mieszkań Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na joannaklusak.com/oferta/

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]