Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/ poznasz korzystną ofertę opieki technicznej WordPress.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych CMS-ów. Dzięki temu, że bez problemu można opanować zasady posługiwania się nim, a jednocześnie jest stosunkowo szybki, używa się go dzisiaj do tworzenia złożonych stron firmowych i sklepów internetowych. Aczkolwiek ten CMS bywa źródłem problematycznych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i przydatną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Czemu trzeba polecić aktualizowanie WordPressa specjaliście?

Nadrzędnym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest z pewnością zaktualizowanie jej do obowiązującej edycji CMS-a. W wielu przypadkach jednakże firmy po zaprojektowaniu strony zaniedbują regularne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki hakerów lub infekcję przez malware. Oprócz tego, pomimo iż WordPress jest niezmiernie prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu lub strony. Dlatego istotne jest, żeby czynność tę przeprowadzała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, trzeba polecić opiekę nad stroną internetową rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest oferta utrzymania WordPressa?

Oferta opieki technicznej nad stroną internetową to usługa kierowana głównie do odbiorców biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych firm, którym zależy na poprawnym oraz nieustannym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest również freelancerom i blogerom mającym prywatne strony www. W bazowym pakiecie oferty zawarta eliminacja skutków cyberataków, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych oraz wykonanie aktualizacji CMS-a. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są także wszelkiego rodzaju monitoringi (między innymi zmian zawartości, logowań użytkowników i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]