Przewóz osób busami do Belgii

Przewóz osób busami do Belgii

Belgia od lat plasuje się na wysokich miejscach w rankingach krajów najchętniej odwiedzanych przez Polaków. Wyruszają oni tam zarówno w celach zarobkowych, jak i czysto krajoznawczych. Miasta takie jak Brugia, Antwerpia, Gandawa czy Bruksela kuszą do ich odwiedzenia i dla wielu z nas stają się celem urlopowych podróży. Belgijskie i polskie miasta są ze sobą całkiem dobrze skomunikowane. Podróżni mogą wybierać wśród wielu środków transportu. Który z nich będzie najlepszy – autokary, busy do Belgii czy samoloty?

Czym dojechać do Belgii?

Dla osób, dla których priorytetem jest jak najkrótszy czas podróży, pierwszym wyborem jest samolot. Połączenie bez przesiadek do Brukseli proponują dwa polskie porty – Modlin oraz Okęcie. Decydując się na ten środek transportu, powinniśmy niestety być gotowi na wydatek rzędu nawet 1000 złotych, jak również na konieczność zorganizowania przejazdu ze stolicy Belgii do punktu docelowego. Niewiele więcej kierunków podróży obsługują przewoźnicy autokarowi, jednak i w ich przypadku nie można zakładać, iż zawsze zawiozą nas bezpośrednio do mniejszych miejscowości.

Busy do Belgii w opcji door-to-door

Jak poradzić sobie z tymi przeszkodami? Organizując podróż, warto postawić na busy do Belgii. Firmy transportowe mają w swojej ofercie przejazdy z opcją door-to-door. Znaczy to, że kierowca odbierze podróżnego z jakiegokolwiek miejsca znajdującego się na trasie busa (albo w jej pobliżu), a już w Belgii zawiezie go wprost pod wskazaną lokalizację (np. do hotelu). Busy obsługujące europejskie trasy są z reguły bogato wyposażone, gwarantując podróżnym absolutną wygodę. Mają oni swojej dyspozycji mają między innymi klimatyzację, komfortowe fotele oraz bezprzewodowy internet.