Serwis okien – powierz go specjalistom

Serwis okien – powierz go specjalistom

Zamów serwis okien PCV Warszawa na serwismeteo.pl.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na różnego typu wykrzywienia i zniszczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle oddziałują także czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może także przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]