Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Wnętrza 3D – zleć przygotowanie specjalistom.

Wnętrza 3D to świetna metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których mają zamiar korzystać. Dla wielu klientów możliwość zobaczenia danego lokalu przed zawarciem umowy jest niezmiernie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Czym zatem są wirtualne spacery oraz modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Odpowiedź przedstawiamy poniżej.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego typu modelu widzimy układ wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do kompletnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się sporą popularnością. Polega on na tym, iż oprócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, przykładowo biura firmy lub hostelu, możemy przerzucić się pojedynczym kliknięciem do dowolnego lokalu, a następnie zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala również przemieszczać się do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Gdzie warto zamieścić model 3D?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać odbiorcom daną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę promocji można wykorzystać do prezentacji restauracji, warsztatu albo hotelu, jak również po prostu pokazać dużemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w trakcie sprzedaży posiadłości, żeby potencjalni klienci mieli możliwość gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto opracować z kilku powodów. Główny z nich to sposobność umieszczania ich na naszej stronie internetowej, w wizytówce Google Moja Firma czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej przekonać klientado zamówienia naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę obdarzą ją znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to też znakomita metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – pomimo powszechnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy powierzyć jego wykonanie zawodowemu fotografowi.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]