Street View dla firm – czy to się opłaca?

Street View dla firm – czy to się opłaca?

Dowiedz się więcej o przygotowaniu wirtualnego spaceru w Google Moja Firma na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Wirtualne spacery Google to ciesząca się niezmierną popularnością forma zwiedzania różnego rodzaju miejsc. Bez trudu w ciągu kilku minut przenosimy się tak m.in. na ulice Paryża czy do egzotycznego Maui na Hawajach, aby podziwiać rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać niedostępne zakątki świata, ale też stworzyć spacer Google po naszej restauracji czy biurze i pokazywać je potencjalnym klientom. Stworzenie takiego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani kosztowne, natomiast wygląda ogromnie efektownie i jest efektywne z biznesowego punktu widzenia. Czym generalnie są wirtualne spacery Google? Z jakiego powodu warto je wykorzystywać do promocji?

Wirtualny spacer Google — jak to działa?

Spacer Google to możliwość zdalnego odwiedzania miejsc na całym świecie. Polega on na tym, iż Google wykonuje fotografie sferyczne (360 stopni) określonego punktu, a później łączy je i umieszcza w Mapach Google. Dzięki temu, po kliknięciu w daną lokalizację, możemy rozglądać się dół i w górę, na boki oraz możemy samemu decydować, w jakim stronę chcemy patrzeć. Pozwala to na uważne obejrzenie tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy tam naprawdę byli. Można także zwiedzać okolicę i docierać do innych miejsc — cały czas spoglądając w dowolnym kierunku i oglądając otaczający nas świat.

Street View w Mapach Google – użyj go w działaniach marketingowych

Interesującą i coraz popularniejszą usługą jest opracowanie wirtualnego spaceru VR po naszym hotelu, firmie czy restauracji. W przeciwieństwie do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie składa je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (jest to zależne zazwyczaj od wielkości nieruchomości) i trwa od jednej do kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer 3D możemy udostępnić w wizytówce firmy w Mapach Google obok tradycyjnych zdjęć i umożliwić aktualnym i potencjalnym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie trzeba płacić za jego utrzymanie, oprócz oczywiście kosztu jego wykonania, a spacer taki możemy też wstawić na naszą firmową stronę internetową.

Czy warto stworzyć spacer 3D po firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób na umożliwienie odwiedzenia danego lokalu przez przyszłego klienta. Zdecydowanie warto przygotować taki spacer w naszej firmie w celach biznesowych. Internauci, patrząc na naszą nieruchomość, biuro czy hotel uzyskają mnóstwo pomocnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Zaczną nas także postrzegać jako rzetelna markę. Spacer Google warto wykonać nie tylko dla dla klientów, ale także i dla kandydatów do pracy – jeżeli oczywiście chcemy zainteresować pracowników atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia. Jednostki, które wcześniej przekonają się wirtualnie o warunkach panujących w danej firmie, chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer 360 stopni pomaga w pozycjonowaniu strony i wyróżnieniu naszego biznesu w Google Maps. Spacery 3D działają na wszystkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]