30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Zajrzyj tu jeśli interesujesz się marką Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, że jest to produkt polskiej marki. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (lub tylko niektórych jego części) zaleca się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]